O nas

Dlaczego my?

Od ponad 20 lat działamy na rynku dekoracji okiennych. Wykonaliśmy setki projektów i montaży dla mieszkańców Lublina i okolic. Dlaczego wybrano właśnie nas?

Satysfakcja

Najważniejsza jest Twoja satysfakcja.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Od początku funkcjonowania naszej firmy jako główny cel postawialiśmy sobie satysfakcje klienta. Wszystkie nasze produkty są robione na wymiar, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie zapewniając kompleksową obsługę w postaci dokładnego pomiaru, pomocy w doborze tkanin oraz montażu w dogodnym dla państwa terminie.

 

profesjonalizm

Zapewniamy profesjonalne doradztwo

Nasz zespół składa się z odpowiedzialnych, solidnych ludzi, którzy dzięki systematycznym udziałom w szkoleniach producenckich doskonale sobie poradzą w najtrudniejszych warunkach. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze idealnych osłon okiennych, wystarczy skontaktować się z nami, a nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

szeroka oferta

Posiadamy szeroką ofertę.

Oferujemy produkty najbardziej znanych i cenionych producentów z branży osłon okiennych. Posiadamy rolety, żaluzje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także moskitiery, praktyczny dodatek chroniący przed owadami. Nasze produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz posiadają wiele rozwiązań dotyczących sterowania. Ciekawą ofertą są osłony elektryczne obsługiwane za pomocą pilota, które można połączyć z centralnym systemem "inteligentny dom".

 

Jakość

Gwarantujemy jakość.

Nawet najlepszej jakości produkty nie będą w 100% spełniać swojej roli, jeżeli nie zostaną zamontowane przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w profesjonalne urządzenia, dzięki którym oprócz zamontowanych osłon nie zostawimy żadnych śladów po naszej obecności. Wiertarka z odkurzaczem, detektory okablowania to tylko niektóre z naszych narzędzi.

 

  

Jesteśmy partnerem kampanii "Dobry montaż" zorganizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

 

O nas 2

oraz

członkiem Polskiej Grupy Profesjonalnych Usługodawców, największej w Polsce sieci dystrybutorów okien i osłon okiennych.