Rolety i żaluzje zewnętrzne

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Zobacz produkty, które montujemy

Dzięki roletom i żaluzjom zewnętrznym można wygodnie i szybko uzyskiwać odpowiednią ilość światła zewnętrznego w pomieszczeniu. Rolety zewnętrzne są ponadto izolatorem temperatury wewnętrznej, to znaczy, nie dopuszczają do wnętrza niekorzystnych temperatur zewnętrznych. Gdy na dworze jest upał, w pomieszczeniu przysłoniętym roletami zewnętrznymi panuje ożywczy chłód. Gdy natomiast jest bardzo zimno, spuszczone rolety zewnętrzne, nie dopuszczają do szyb wiatru i chłodu. Zjawisko to zawdzięczamy poduszce powietrznej, jaka wytwarza się między szybą, a roletą. Poduszka ta jest izolatorem, który poprawia termiczny komfort przebywania wewnątrz i pozwala obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Rolety montowane na zewnątrz budynków ograniczają także docieranie do wewnątrz nieprzyjemnych dźwięków i hałasów Ich działanie można porównać do działania ekranów akustycznych.

Roleta elewacyjna ścięta 14

Zewnętrzne osłony okienne można wzmocnić dodatkowymi zamkami, blokadami i ryglami, dzięki którym zmieniają się one w rolety zabezpieczające, zwane inaczej antywłamaniowymi. Można je także wyposażyć w czujniki ruchu i połączyć z alarmem, co zwiększa wydajność ich i skuteczność w ochronie domu przed włamaniami. Montaż rolet zewnętrznych jest w oczywisty sposób korzystny dla stolarki okiennej. Dzięki roletom, mróz, deszcz, śnieg i słońce, nie oddziałują bezpośrednio na ramy okienne, a jedynie na pancerze rolet, które wykonane są z materiałów odpornych na wyżej wymienione zjawiska. Rolety zewnętrzne to wspomniane już pancerze, złożone z listewek aluminiowych, wypełnionych lekką pianką. Listewki te poruszają się podczas nawijania na wałki, znajdujące  się u góry. Wszystkie mechanizmy sterujące i rynienki, w których poruszają się pancerze, ukryte są w estetycznych maskownicach, których kolory są identyczne jak kolory listewek. Całość prezentuje się bardzo korzystnie.

Slider 538 - image 3

Rolety zewnętrzne obsługuje się bardzo łatwo i wygodnie. Listewki pancerzy mają różne szerokości. Im większe są okna, które chcemy przesłonić, tym korzystniej będą wyglądały rolety zewnętrzne z szerszymi listwami. Rolety zewnętrzne mogą być regulowane ręcznie lub elektrycznie. Rolety zewnętrzne można udoskonalić, uzupełniając je o moskitiery. Ponadto oferujemy kasety na wałki nawojowe w kształcie elipsy i ścięte z jednej strony.

Jak przedstawiają się korzyści wynikające z zamontowania w domu rolet zewnętrznych? Oto one. Rolety zewnętrzne:

 • wyciszają wnętrza,
 • chronią przed włamaniami,
 • pozwalają obniżyć koszty ogrzewania i klimatyzowania wnętrz,
 • dają możliwość regulacji światłem, oszczędzają stolarkę okienną,

Pracownicy naszej firmy chętnie służą radą i pomocą w zamówieniu odpowiednich rolet zewnętrznych i dobraniu ich do potrzeb klientów, a także wstępnej wycenie zamówień.


Dlaczego Anwo?

 • od 10 lat z powodzeniem montujemy osłony okienne mieszkańcom Lubelszczyzny,
 • 3 letnia gwarancja, rok dłużej niż u producenta,
 • posiadamy rolety i żaluzje czołowych polskich producentów,
 • partner kampanii „Dobry montaż”,
 • systematycznie bierzemy udział w szkoleniach producenckich,
 • posiadamy wysokiej jakości sprzęt monterski, gwarantujący precyzję i porządek.
 • elastyczna oferta z możliwością rozłożenia płatności na raty 0%


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym salonie sprzedaży, gdzie można na żywo sprawdzić wygląd, funkcjonalność i jakość oferowanych osłon okiennych, a także zapoznać się z systemem smart home.

Katalog rolet zewnętrznych

Poniżej znajduje się pełna oferta montowanych przez nas okiennych rolet i żaluzji zewnętrznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani ceną danego produktu w łatwy sposób można sporządzić listę produktów, które wycenimy, a następnie sporządzoną ofertę odeślemy na maila.

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Dowiedz się więcej o montażu i naszej ofercie na

Anwo.com.pl

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników