Rolety i żaluzje zewnętrzne

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Przygotuj się na wiosnę!
Do każdej zamówionej osłony zewnętrznej dokładamy moskitierę ramkową GRATIS!
Oferta ważna do 21.03.2019

Dzięki nim można wygodnie i szybko uzyskiwać odpowiednią ilość światła zewnętrznego w pomieszczeniu. Rolety zewnętrzne są ponadto izolatorem temperatury wewnętrznej, to znaczy, nie dopuszczają do wnętrza niekorzystnych temperatur zewnętrznych. Gdy na dworze jest upał, w pomieszczeniu przysłoniętym roletami zewnętrznymi panuje ożywczy chłód. Gdy natomiast jest bardzo zimno, spuszczone rolety zewnętrzne, nie dopuszczają do szyb wiatru i chłodu. Zjawisko to zawdzięczamy poduszce powietrznej, jaka wytwarza się między szybą, a roletą. Poduszka ta jest izolatorem, który poprawia termiczny komfort przebywania wewnątrz i pozwala obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Rolety montowane na zewnątrz budynków ograniczają także docieranie do wewnątrz nieprzyjemnych dźwięków i hałasów Ich działanie można porównać do działania ekranów akustycznych. Zewnętrzne osłony okienne można wzmocnić dodatkowymi zamkami, blokadami i ryglami, dzięki którym zmieniają się one w rolety zabezpieczające, zwane inaczej antywłamaniowymi. Można je także wyposażyć w czujniki ruchu i połączyć z alarmem, co zwiększa wydajność ich i skuteczność w ochronie domu przed włamaniami. Montaż rolet zewnętrznych jest w oczywisty sposób korzystny dla stolarki okiennej. Dzięki roletom, mróz, deszcz, śnieg i słońce, nie oddziałują bezpośrednio na ramy okienne, a jedynie na pancerze rolet, które wykonane są z materiałów odpornych na wyżej wymienione zjawiska. Rolety zewnętrzne to wspomniane już pancerze, złożone z listewek aluminiowych, wypełnionych lekką pianką. Listewki te poruszają się podczas nawijania na wałki, znajdujące  się u góry. Wszystkie mechanizmy sterujące i rynienki, w których poruszają się pancerze, ukryte są w estetycznych maskownicach, których kolory są identyczne jak kolory listewek. Całość prezentuje się bardzo korzystnie. Rolety zewnętrzne obsługuje się bardzo łatwo i wygodnie. Listewki pancerzy mają różne szerokości. Im większe są okna, które chcemy przesłonić, tym korzystniej będą wyglądały rolety zewnętrzne z szerszymi listwami. Rolety zewnętrzne mogą być regulowane ręcznie lub elektrycznie. Rolety zewnętrzne można udoskonalić, uzupełniając je o moskitiery. Ponadto oferujemy kasety na wałki nawojowe w kształcie elipsy i ścięte z jednej strony.

Jak przedstawiają się korzyści wynikające z zamontowania w domu rolet zewnętrznych? Oto one. Rolety zewnętrzne:

 • wyciszają wnętrza,
 • chronią przed włamaniami,
 • pozwalają obniżyć koszty ogrzewania i klimatyzowania wnętrz,
 • dają możliwość regulacji światłem, oszczędzają stolarkę okienną,

Pracownicy naszej firmy chętnie służą radą i pomocą w zamówieniu odpowiednich rolet zewnętrznych i dobraniu ich do potrzeb klientów, a także wstępnej wycenie zamówień.

Katalog rolet zewnętrznych

Dlaczego Anwo?

 • od 10 lat z powodzeniem montujemy osłony okienne mieszkańcom Lubelszczyzny,
 • 3 letnia gwarancja, rok dłużej niż u producenta,
 • posiadamy rolety i żaluzje czołowych polskich producentów,
 • partner kampanii „Dobry montaż”,
 • systematycznie bierzemy udział w szkoleniach,
 • posiadamy wysokiej jakości sprzęt monterski, gwarantujący precyzję i porządek.

4 opcje sterownia do wyboru

 • ręczne,
 • pilotem,
 • telefonem lub tabletem,
 • Somfy Smart Home.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym salonie sprzedaży, gdzie można na żywo sprawdzić wygląd, funkcjonalność i jakość oferowanych osłon okiennych, a także zapoznać się z systemem smart home.

Poniżej znajduje się pełna oferta montowanych przez nas okiennych rolet i żaluzji zewnętrznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani ceną danego produktu w łatwy sposób można sporządzić listę produktów, które wycenimy, a następnie sporządzoną ofertę odeślemy na maila. Masz pytanie?

Adres email (wymagane)

Dodatkowe informacje

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Przygotuj się na wiosnę!
Do każdej zamówionej osłony zewnętrznej dokładamy moskitierę ramkową GRATIS!
Oferta ważna do 21.03.2019

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników