Żaluzje plisowane

Przyjeżdżamy, doradzamy, montujemy!

Na rynku istnieje bardzo wiele typów żaluzji. Ich nietypową odmianę stanowią żaluzje plisowane, zwane także plisami. Żaluzje takie nadają się do przysłaniania wszystkich rodzajów okien, w tym okien dachowych i mających nietypowe kształty. Nasze plisy okienne wykonane są z najlepszych tkanin i trwałego aluminium. Typy plis okiennych oferowanych przez naszą firmę, związane są z typami okien i ich usytuowaniem. Wszystkie nasze żaluzje plisowane są estetyczne, trwałe i funkcjonalne, a to dlatego, że wykonywane są ściśle w oparciu o indywidualne zamówienia naszych klientów. Żaluzje plisowane są estetycznymi osłonami okien o szerokich skrzydłach, szklanych drzwi, ścian itp.

Żaluzja plisowana PLANET 2

Plisy okienne to poważna i czasami kosztowna inwestycja. Zdając sobie z tego sprawę, nasi pracownicy oferują Państwu bezpłatne porady w zakresie doboru żaluzji plisowanych. W trakcie konsultacji mogą Państwo zobaczyć nasze produkty, podjąć wstępną decyzję co do ich zakupu i ustalić potencjalny koszt zamówienia. Pomimo oferowania bardzo szerokiego spektrum plisowanych osłon okiennych, dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta wciąż uzupełniana była o nowe propozycje. Zależy nam na tym, by to co oferujemy, możliwie jak najpełniej odzwierciedlało oczekiwania naszych odbiorców i zaspokajało ich potrzeby. Wszystkie plisy okienne montujemy na różne sposoby i uzupełniamy o różne dodatkowe elementy. Żaluzje plisowane wybrane przez Państwa mogą być sterowane manualnie lub z wykorzystaniem pilota. Dobierając tkaniny do naszych żaluzji plisowanych, dbamy o to, by ich czyszczenie i konserwacja były łatwe i nie przysparzały Państwu zbędnych kłopotów. Żaluzje plisowane doskonale komponują się z materiałowymi osłonami okien. Okres gwarancyjny naszych plis okiennych wynosi od dwóch do pięciu lat.


Dlaczego Anwo?

 • od 10 lat z powodzeniem montujemy osłony okienne mieszkańcom Lubelszczyzny,
 • 3 letnia gwarancja, rok dłużej niż u producenta,
 • posiadamy rolety i żaluzje czołowych polskich producentów,
 • partner kampanii „Dobry montaż”,
 • systematycznie bierzemy udział w szkoleniach producenckich,
 • posiadamy wysokiej jakości sprzęt monterski, gwarantujący precyzję i porządek.
 • elastyczna oferta z możliwością rozłożenia płatności na raty 0%Sterowanie?

 • ręczne,
 • pilotem,
 • telefonem lub tabletem,
 • Somfy Smart Home.

Poniżej znajduje się pełna oferta montowanych przez nas żaluzji plisowanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani ceną danego produktu w łatwy sposób można sporządzić listę produktów, które wycenimy, a następnie sporządzoną ofertę odeślemy na maila. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym salonie sprzedaży, gdzie można na żywo sprawdzić wygląd, funkcjonalność i jakość oferowanych osłon okiennych.

Kolorystyka żaluzji plisowanych Anwis Katalog osłon wewnętrznych Anwis

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników