O nas

Studio projektowe firmy Anwo powstało z myślą o wystroju Państwa domu. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonania dekoracji okiennych takich jak rolety, żaluzje, a także tekstylnych dekoracji wnętrz jak firany, zasłony, narzuty czy poduszki.

więcej szczegółów na www.anwo.com.pl

Do naszych realizacji używamy wyłącznie produktów z renomowanych fabryk polskich i europejskich. Oferujemy Państwu pełną obsługę obejmującą:

 • wizytę naszego montażysty z próbnikami,
 • profesjonalny pomiar,
 • montaż rolet, żaluzji i karniszy,
 • fachowe szycie i upinanie firan i zasłon,
 • szczegółowy kosztorys do zatwierdzenia przed rozpoczęciem każdego zlecenia,
 • oferujemy również konsultacje z projektantkami w naszym salonie sprzedaży lub w Państwa domu.
 • Od ponad 20 lat działamy na rynku dekoracji okiennych. Wykonaliśmy setki projektów i montaży dla mieszkańców Lublina i okolic. Dlaczego wybrano właśnie nas?

  Satysfakcja

  Najważniejsza jest Twoja satysfakcja.

  Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Od początku funkcjonowania naszej firmy jako główny cel postawialiśmy sobie satysfakcje klienta. Wszystkie nasze produkty są robione na wymiar, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie zapewniając kompleksową obsługę w postaci dokładnego pomiaru, pomocy w doborze tkanin oraz montażu w dogodnym dla państwa terminie.

   

  profesjonalizm

  Zapewniamy profesjonalne doradztwo

  Nasz zespół składa się z odpowiedzialnych, solidnych ludzi, którzy dzięki systematycznym udziałom w szkoleniach producenckich doskonale sobie poradzą w najtrudniejszych warunkach. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze idealnych osłon okiennych, wystarczy skontaktować się z nami, a nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania.

   

  szeroka oferta

  Posiadamy szeroką ofertę.

  Oferujemy produkty najbardziej znanych i cenionych producentów z branży osłon okiennych. Posiadamy rolety, żaluzje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także moskitiery, praktyczny dodatek chroniący przed owadami. Nasze produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz posiadają wiele rozwiązań dotyczących sterowania. Ciekawą ofertą są osłony elektryczne obsługiwane za pomocą pilota, telefonu lub głosowo, które można połączyć z centralnym systemem "inteligentny dom".

  Jakość

  Gwarantujemy jakość.

  Nawet najlepszej jakości produkty nie będą w 100% spełniać swojej roli, jeżeli nie zostaną zamontowane przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w profesjonalne urządzenia, dzięki którym oprócz zamontowanych osłon nie zostawimy żadnych śladów po naszej obecności. Wiertarka z odkurzaczem, detektory okablowania to tylko niektóre z naszych narzędzi.

   

    

  Jesteśmy partnerem kampanii "Dobry montaż" zorganizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

   

  O nas 2

  oraz

  członkiem Polskiej Grupy Profesjonalnych Usługodawców, największej w Polsce sieci dystrybutorów okien i osłon okiennych.